8N3QV01KG-1151CDI8
- Manufacturer Part Number:
- 8N3QV01KG-1151CDI8
- Part of Description:
- IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
- Current - Supply :
- 150 mA
- Frequency :
- 150MHz, 156.25MHz, 212.5MHz, 150MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 10-CLCC
- Supplier Device Package :
- 10-CLCC (7x5)
- Type :
- VCXO
- Voltage - Supply :
- 3.135V ~ 3.465V