AT45DB081D-MU-2.5-SL383
Manufacturer Part Number:
AT45DB081D-MU-2.5-SL383
Manufacturer/Brand:
Adesto Technologies
Part of Description:
IC FLASH 8MBIT SPI 50MHZ 8VDFN
Manufacturer :
Adesto Technologies
Clock Frequency :
50 MHz
Memory Organization :
264 Bytes x 4096 pages
Memory Size :
8Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TC)
Package / Case :
8-VDFN Exposed Pad
Supplier Device Package :
8-VDFN (6x5)
Voltage - Supply :
2.5V ~ 3.6V