8N3Q001FG-0025CDI
- Manufacturer Part Number:
- 8N3Q001FG-0025CDI
- Manufacturer/Brand:
- Renesas Electronics Corporation
- Part of Description:
- IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
- Manufacturer :
- Product Category :
- Programmable Timers and Oscillators
- Count :
- Current - Supply :
- 136 mA
- Frequency :
- 25MHz, 25MHz, 19.44MHz, 19.44MHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 10-CLCC
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 10-CLCC (7x5)
- Type :
- Clock Oscillator
- Voltage - Supply :
- 2.375V ~ 2.625V