8N3Q001EG-0141CDI
Manufacturer Part Number:
8N3Q001EG-0141CDI
Manufacturer/Brand:
Renesas Electronics Corporation
Part of Description:
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
Manufacturer :
Product Category :
Programmable Timers and Oscillators
Count :
Current - Supply :
140 mA
Frequency :
156.25MHz, 133.3333MHz, 137.5MHz, 156.25MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
10-CLCC
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
10-CLCC (7x5)
Type :
Clock Oscillator
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V