ELNK-G056A-L915US
- Manufacturer Part Number:
- ELNK-G056A-L915US
- Manufacturer/Brand:
- myDevices
- Part of Description:
- INDUSTRIAL GRADE. SUPPORTS UPLIN
- Manufacturer :
- myDevices
- Product Category :
- Gateways, Routers
- Applications :
- Data Rate (Max) :
- Features :
- Frequency :
- 433MHz, 470MHz, 510MHz, 868MHz, 915MHz, 923MHz