CYDD18S36V18-200BBXC
Manufacturer Part Number:
CYDD18S36V18-200BBXC
Part of Description:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 256FBGA
Access Time :
500 ps
Clock Frequency :
200 MHz
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply :
1.42V ~ 1.58V, 1.7V ~ 1.9V