CYDD18S36V18-167BBXI
Manufacturer Part Number:
CYDD18S36V18-167BBXI
Part of Description:
IC SRAM 18MBIT PAR 256FBGA
Access Time :
600 ps
Clock Frequency :
167 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply :
1.42V ~ 1.58V, 1.7V ~ 1.9V