SST25WF080-75-4I-SAF-T
- Manufacturer Part Number:
- SST25WF080-75-4I-SAF-T
- Part of Description:
- IC FLASH 8MBIT SPI 75MHZ 8SOIC
- Clock Frequency :
- 75 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 8-SOIC
- Voltage - Supply :
- 1.65V ~ 1.95V