SST25VF032B-80-4I-QAE
Manufacturer Part Number:
SST25VF032B-80-4I-QAE
Part of Description:
IC FLASH 32MBIT SPI 80MHZ 8WSON
Clock Frequency :
80 MHz
Memory Organization :
4M x 8
Memory Size :
32Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
8-WDFN Exposed Pad
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
8-WSON
Voltage - Supply :
2.7V ~ 3.6V