IDT71P73804S250BQ
Manufacturer Part Number:
IDT71P73804S250BQ
Access Time :
6.3 ns
Clock Frequency :
250 MHz
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Technology :
SRAM - DDR2
Voltage - Supply :
1.7V ~ 1.9V