IDT71P71804S250BQ8
Manufacturer Part Number:
IDT71P71804S250BQ8
Access Time :
6.3 ns
Clock Frequency :
250 MHz
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Technology :
SRAM - Synchronous, DDR II
Voltage - Supply :
1.7V ~ 1.9V