CYDD18S72V18-200BBXC
- Manufacturer Part Number:
- CYDD18S72V18-200BBXC
- Part of Description:
- IC SRAM 18MBIT PARALLEL 256FBGA
- Access Time :
- 500 ps
- Clock Frequency :
- 200 MHz
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 1.42V ~ 1.58V, 1.7V ~ 1.9V