CYD09S72V18-250BBXC
- Manufacturer Part Number:
- CYD09S72V18-250BBXC
- Part of Description:
- IC SRAM 9MBIT PAR 256FBGA
- Access Time :
- 2.64 ns
- Clock Frequency :
- 250 MHz
- Memory Organization :
- 128K x 72
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 1.42V ~ 1.58V, 1.7V ~ 1.9V