AT25HP512C1-10CI-2.7
- Manufacturer Part Number:
- AT25HP512C1-10CI-2.7
- Part of Description:
- IC EEPROM 512KBIT SPI 10MHZ 8LAP
- Clock Frequency :
- 10 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 5.5V