S-1410J28-K8T2U4
- Manufacturer Part Number:
- S-1410J28-K8T2U4
- Manufacturer/Brand:
- ABLIC
- Part of Description:
- IC OSC WATCHDOG TIMER 8TMSOP
- Stock Condition:
- 5
- Manufacturer :
- ABLIC
- Product Category :
- Programmable Timers and Oscillators
- Count :
- Current - Supply :
- 3.8 µA
- Frequency :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- 8-WSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 8-TMSOP
- Type :
- Watchdog Circuit
- Voltage - Supply :
- 0.9V ~ 6V