LMK62I0-156M25SIAT
Manufacturer Part Number:
LMK62I0-156M25SIAT
Manufacturer/Brand:
Texas Instruments
Part of Description:
IC OSC CLOCK 156.25MHZ 6QFM
Stock Condition:
392
Manufacturer :
Texas Instruments
Product Category :
Programmable Timers and Oscillators
Count :
Current - Supply :
90 mA
Frequency :
156.25MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
6-SMD Module
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
6-QFM (7x5)
Type :
Clock Oscillator
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V