LMK62I0-100M00SIAT
- Manufacturer Part Number:
- LMK62I0-100M00SIAT
- Part of Description:
- IC OSC CLOCK 100MHZ 6QFM
- Stock Condition:
- 559
- Current - Supply :
- 90 mA
- Frequency :
- 100MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 3.135V ~ 3.465V