IDT3CP0C02-125NSGE
- Manufacturer Part Number:
- IDT3CP0C02-125NSGE
- Manufacturer/Brand:
- Renesas Electronics Corporation
- Part of Description:
- IC OSC PROG TIMER 125MHZ
- Manufacturer :
- Product Category :
- Programmable Timers and Oscillators
- Count :
- Current - Supply :
- 2.5 mA
- Frequency :
- 125MHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-VDFN
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 4-VFQFPN (5x3.2)
- Type :
- Programmable Timer
- Voltage - Supply :
- 1.62V ~ 3.6V