PHUA3015-30A-21-000
Manufacturer Part Number:
PHUA3015-30A-21-000
Manufacturer/Brand:
TDK Corporation
Part of Description:
VIBRATION PIEZO MOTOR 12V
Stock Condition:
198
Manufacturer :
TDK Corporation
Product Category :
Motors - AC, DC
Diameter - Shaft :
Encoder Type :
Features :
Function :
Vibration (Piezo)
Gear Reduction Ratio :
Length - Shaft and Bearing :
Motor Type :
Mounting Hole Spacing :
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Power - Rated :
Product Status :
Active
RPM :
Size / Dimension :
Rectangular - 1.181" x 0.591" (30.00mm x 15.00mm)
Termination Style :
Solder Pad
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
Torque - Rated (oz-in / mNm) :
Type :
DC Motor
Voltage - Rated :
12VDC