8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A
Manufacturer Part Number:
8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A
Part of Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 150A 80VDC
Current Rating (Amps) :
150A
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
80 V