CYD18S72V18-200BGXI
- Manufacturer Part Number:
- CYD18S72V18-200BGXI
- Part of Description:
- IC SRAM 18MBIT PARALLEL 484PBGA
- Stock Condition:
- 722
- Access Time :
- 3.3 ns
- Clock Frequency :
- 200 MHz
- Memory Organization :
- 256K x 72
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 484-FBGA
- Supplier Device Package :
- 484-PBGA (27x27)
- Voltage - Supply :
- 1.42V ~ 1.58V, 1.7V ~ 1.9V