CY7C0852AV-133AXC
Manufacturer Part Number:
CY7C0852AV-133AXC
Part of Description:
IC SRAM 4.5MBIT PAR 176TQFP
Stock Condition:
199
Clock Frequency :
133 MHz
Memory Organization :
128K x 36
Memory Size :
4.5Mbit
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
176-LQFP
Supplier Device Package :
176-TQFP (24x24)
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V