GS81302T36GE-350I
- Manufacturer Part Number:
- GS81302T36GE-350I
- Clock Frequency :
- 350 MHz
- Memory Organization :
- 4M x 36
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TJ)
- Package / Case :
- 165-LBGA
- Supplier Device Package :
- 165-FPBGA (15x17)
- Technology :
- SRAM - Quad Port, Synchronous, DDR II
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 1.9V