CY7C4142KV13-933FCXI
Manufacturer Part Number:
CY7C4142KV13-933FCXI
Clock Frequency :
933 MHz
Memory Organization :
4M x 36
Memory Size :
144Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
361-BBGA, FCBGA
Supplier Device Package :
361-FCBGA (21x21)
Technology :
SRAM - Synchronous, QDR IV
Voltage - Supply :
1.26V ~ 1.34V