CY7C4122KV13-933FCXI
- Manufacturer Part Number:
- CY7C4122KV13-933FCXI
- Clock Frequency :
- 933 MHz
- Memory Organization :
- 8M x 18
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 1.26V ~ 1.34V