GS81280Z36GT-200IV
- Manufacturer Part Number:
- GS81280Z36GT-200IV
- Clock Frequency :
- 200 MHz
- Memory Organization :
- 4M x 36
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TJ)
- Package / Case :
- 100-LQFP
- Supplier Device Package :
- 100-TQFP (20x14)
- Technology :
- SRAM - Synchronous, ZBT
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 2V, 2.3V ~ 2.7V