GS81280Z18GT-250I
Manufacturer Part Number:
GS81280Z18GT-250I
Manufacturer/Brand:
GSI Technology
Manufacturer :
GSI Technology
Product Category :
Memory
Access Time :
Clock Frequency :
250 MHz
Memory Format :
SRAM
Memory Interface :
Parallel
Memory Organization :
8M x 18
Memory Size :
144Mbit
Memory Type :
Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (TJ)
Package / Case :
100-LQFP
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
100-TQFP (20x14)
Technology :
SRAM - Synchronous, ZBT
Voltage - Supply :
2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V