GS82564Z36GB-200IV
- Manufacturer Part Number:
- GS82564Z36GB-200IV
- Clock Frequency :
- 200 MHz
- Memory Organization :
- 8M x 36
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TJ)
- Package / Case :
- 119-BGA
- Supplier Device Package :
- 119-FPBGA (22x14)
- Voltage - Supply :
- 2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V