GS8673EQ18BGK-675I
- Manufacturer Part Number:
- GS8673EQ18BGK-675I
- Part of Description:
- IC SRAM 72MBIT PAR 675MHZ 260BGA
- Clock Frequency :
- 675 MHz
- Memory Organization :
- 4M x 18
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TJ)
- Voltage - Supply :
- 1.3V ~ 1.4V