GS8322Z36AGB-250IV
- Manufacturer Part Number:
- GS8322Z36AGB-250IV
- Part of Description:
- IC SRAM 36MBIT PARALLEL 119FPBGA
- Clock Frequency :
- 250 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TJ)
- Package / Case :
- 119-BGA
- Supplier Device Package :
- 119-FPBGA (22x14)
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 2V, 2.3V ~ 2.7V