CY7C4141KV13-633FCXI
- Manufacturer Part Number:
- CY7C4141KV13-633FCXI
- Clock Frequency :
- 633 MHz
- Memory Organization :
- 4M x 36
- Memory Size :
- 144Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 1.26V ~ 1.34V