CY7C4121KV13-667FCXC
- Manufacturer Part Number:
- CY7C4121KV13-667FCXC
- Clock Frequency :
- 667 MHz
- Memory Organization :
- 8M x 18
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 1.26V ~ 1.34V