IS61QDP2B41M36A-400M3L
- Manufacturer Part Number:
- IS61QDP2B41M36A-400M3L
- Part of Description:
- IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165LFBGA
- Clock Frequency :
- 400 MHz
- Memory Organization :
- 1M x 36
- Memory Size :
- 36Mbit
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (TA)
- Technology :
- SRAM - Synchronous, QUADP
- Voltage - Supply :
- 1.71V ~ 1.89V