IS61QDP2B22M18A-333M3L
- Manufacturer Part Number:
- IS61QDP2B22M18A-333M3L
- Part of Description:
- IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165LFBGA
- Clock Frequency :
- 333 MHz
- Memory Organization :
- 2M x 18
- Memory Size :
- 36Mbit
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (TA)
- Technology :
- SRAM - Synchronous, QUADP
- Voltage - Supply :
- 1.71V ~ 1.89V