GS8662QT19BGD-333I
- Manufacturer Part Number:
- GS8662QT19BGD-333I
- Clock Frequency :
- 333 MHz
- Memory Organization :
- 4M x 18
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TJ)
- Supplier Device Package :
- 165-FPBGA (15x13)
- Technology :
- SRAM - Quad Port, Synchronous
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 1.9V