CY15B108QSN-108BKXIT
- Manufacturer Part Number:
- CY15B108QSN-108BKXIT
- Access Time :
- 6.7 ns
- Clock Frequency :
- 108 MHz
- Memory Interface :
- SPI - Quad I/O, QPI
- Memory Organization :
- 1M x 8
- Memory Size :
- 8Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 24-TBGA
- Supplier Device Package :
- 24-FBGA (6x8)
- Voltage - Supply :
- 1.8V ~ 3.6V