CY15V104QN-20LPXIT
- Manufacturer Part Number:
- CY15V104QN-20LPXIT
- Part of Description:
- IC FRAM 4MBIT SPI 20MHZ 8GQFN
- Access Time :
- 20 ns
- Clock Frequency :
- 20 MHz
- Memory Organization :
- 512K x 8
- Memory Size :
- 4Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 1.71V ~ 1.89V