IS61NLP102418B-200B3LI-TR
Manufacturer Part Number:
IS61NLP102418B-200B3LI-TR
Part of Description:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA
Access Time :
3 ns
Clock Frequency :
200 MHz
Memory Interface :
Parallel
Memory Organization :
1M x 18
Memory Size :
18Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
165-TBGA
Supplier Device Package :
165-TFBGA (13x15)
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V