IS61NLP25636B-200B3LI-TR
Manufacturer Part Number:
IS61NLP25636B-200B3LI-TR
Part of Description:
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165TFBGA
Access Time :
3.1 ns
Clock Frequency :
200 MHz
Memory Interface :
Parallel
Memory Organization :
256K x 36
Memory Size :
9Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
165-TBGA
Supplier Device Package :
165-TFBGA (13x15)
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V