71V35761SA183BGGI
- Manufacturer Part Number:
- 71V35761SA183BGGI
- Part of Description:
- IC SRAM 4.5MBIT PAR 119PBGA
- Access Time :
- 3.3 ns
- Clock Frequency :
- 183 MHz
- Memory Organization :
- 128K x 36
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 119-BGA
- Supplier Device Package :
- 119-PBGA (14x22)
- Technology :
- SRAM - Synchronous, SDR
- Voltage - Supply :
- 3.135V ~ 3.465V