SST26VF064BT-104I/TD
Manufacturer Part Number:
SST26VF064BT-104I/TD
Part of Description:
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 24TBGA
Clock Frequency :
104 MHz
Memory Organization :
8M x 8
Memory Size :
64Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
24-TBGA
Supplier Device Package :
24-TBGA (6x8)
Voltage - Supply :
2.7V ~ 3.6V