AS8C401800-QC150N
- Manufacturer Part Number:
- AS8C401800-QC150N
- Part of Description:
- IC SRAM 4MBIT PAR 150MHZ 100TQFP
- Access Time :
- 3.8 ns
- Clock Frequency :
- 150 MHz
- Memory Organization :
- 256K x 18
- Memory Size :
- 4Mbit
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 3.135V ~ 3.465V