IS43DR86400D-25DBLI
- Manufacturer Part Number:
- IS43DR86400D-25DBLI
- Access Time :
- 400 ps
- Clock Frequency :
- 400 MHz
- Memory Organization :
- 64M x 8
- Memory Size :
- 512Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 60-TFBGA
- Product Status :
- Not For New Designs
- Supplier Device Package :
- 60-TWBGA (8x10.5)
- Technology :
- SDRAM - DDR2
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 1.9V