IS66WVO32M8DALL-200BLI-TR
- Manufacturer Part Number:
- IS66WVO32M8DALL-200BLI-TR
- Part of Description:
- 256Mb, OctalRAM, 32Mbx8, 1.8V, 2
- Clock Frequency :
- 200 MHz
- Memory Interface :
- SPI - Octal I/O
- Memory Organization :
- 32M x 8
- Memory Size :
- 256Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 1.95V