AS4C2M32D1A-5BCNTR
Manufacturer Part Number:
AS4C2M32D1A-5BCNTR
Part of Description:
IC DRAM 64MBIT PARALLEL 144LFBGA
Access Time :
700 ps
Clock Frequency :
200 MHz
Memory Interface :
Parallel
Memory Organization :
2M x 32
Memory Size :
64Mbit
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
144-LFBGA
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
144-LFBGA (12x12)
Technology :
SDRAM - DDR
Voltage - Supply :
2.3V ~ 2.7V