IS66WVH32M8DBLL-100B1LI
- Manufacturer Part Number:
- IS66WVH32M8DBLL-100B1LI
- Part of Description:
- 256Mb, HyperRAM, 32Mbx8, 3.0V, 1
- Access Time :
- 40 ns
- Clock Frequency :
- 100 MHz
- Memory Interface :
- Parallel
- Memory Organization :
- 32M x 8
- Memory Size :
- 256Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 24-TBGA
- Supplier Device Package :
- 24-TFBGA (6x8)
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 3.6V