SST26VF064BT-104V/MN
Manufacturer Part Number:
SST26VF064BT-104V/MN
Part of Description:
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8WDFN
Clock Frequency :
104 MHz
Memory Organization :
8M x 8
Memory Size :
64Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (TA)
Package / Case :
8-WDFN Exposed Pad
Supplier Device Package :
8-WDFN (6x8)
Voltage - Supply :
2.7V ~ 3.6V