IS62WVS5128GALL-30NLI-TR
- Manufacturer Part Number:
- IS62WVS5128GALL-30NLI-TR
- Part of Description:
- 4Mb, Serial SRAM, 1.65V-.2.2V, 3
- Access Time :
- 23 ns
- Clock Frequency :
- 30 MHz
- Memory Interface :
- SPI - Quad I/O, SDI
- Memory Organization :
- 512K x 8
- Memory Size :
- 4Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Supplier Device Package :
- 8-SOP
- Technology :
- SRAM - Synchronous
- Voltage - Supply :
- 1.65V ~ 2.2V