IS66WVS2M8ALL-104NLI-TR
- Manufacturer Part Number:
- IS66WVS2M8ALL-104NLI-TR
- Part of Description:
- 16Mb, SerialRAM, 1.65V-1.95V, 10
- Access Time :
- 7 ns
- Clock Frequency :
- 104 MHz
- Memory Interface :
- SPI, QPI
- Memory Organization :
- 2M x 8
- Memory Size :
- 16Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Supplier Device Package :
- 8-SOIC
- Voltage - Supply :
- 1.65V ~ 1.95V