IS66WVQ8M4DALL-200BLI-TR
- Manufacturer Part Number:
- IS66WVQ8M4DALL-200BLI-TR
- Part of Description:
- 32Mb, QUADRAM, 1.65V-1.95V, 200M
- Clock Frequency :
- 200 MHz
- Memory Interface :
- SPI - Quad I/O
- Memory Organization :
- 8M x 4
- Memory Size :
- 32Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 1.95V